manuál k cvičeniam a tancom

Pomoc a podpora

Manuál k cvičeniam a tancom

Ako sa prihlášiť na cvičenie?

Manuál k masážam

AKo si rezervovať masáž?

Časté otázky a tipy

Potrebujete viac informácií? Pomôžu Vám naše tipy a triky & časté otázky od Vás.

Každá hodina v systéme stojí 5 Eur/ 5 Kreditov. Dobiť kredit si môžete minimálne za 1 €. Viac informácií v cenníku.  Ak si zakúpite jednorázový vstup v hodnote 5 Eur, dobijeme vám na váš profil kredity v hodnote 5 Eur/ 5 kreditov tak, aby ste si mohli rezervovať 1 hodinu.

Ak je hodina obsadená, zapíšte sa prihlásením na čakaciu listinu. Akonáhle sa niekto odhlási, systém vám automaticky pošle SMS správu s uvoľneným miestom, najneskôr 3 hod pred začatím hodiny.

Ak si zakúpite kurz / kupón, dobijeme vám na váš profil členstvo/kurz v hodnote 40 Eur/ 40 kreditov – výhoda kúpónu zo zľavydňa v hodnote 29,99 Eur. Kienti, ktory si kúpia kurz cez kupón, vidia a môžu si rezervovať svoje hodiny na 2 mesiace dopredu (výhoda pri plne obsadených hodinách), pričom platnosť kupónu/kurzu je vždy na dané obdobie, na ktorý si kurz kúpili (spravidla sú to 2 mesiace). Kupón je potrebné zaslať na sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk – na základe zaslaného kupón vám dobijeme kredity do 24 hod.

Ak si zakúpite permanentku v hodnote 20 Eur, dobijeme vám na váš profil kredity v hodnote 25 Eur/ 25 kreditov. Kienti, ktory si kúpia permanetku, vidia a môžu si rezervovať svoje hodiny na 2 týždne dopredu, pričom platnosť permannetky / kreditu je vždy 2 mesiace od poslednej rezervácie. Hotovosť je potrebné poslať na náš účet IBAN SK26 1100 0000 0029 2188 3409 a do poznámky uviesť celé svoje meno.

Ak sa chcete prvýkrát prihlásiť na tréning – je potrené vytvoriť si účet u nás a zároveň nám poslať e-mail na sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk s prvým prilasenim, v ktorom uvediete:

  • číslo karty
  • meno a priezvisko
  • druh cvičenia
  • prevádzku (Dúbravka, Ružinov, Petržalka, Rača)

Tento úkon je potrebné uskutočniť najneskôr do 12:00 daného dňa, kedy chcú prísť na tréning, po tomto termíne neručíme, že sa nám podarí prihlásiť v daný deň na tréning.

Po absolvovaní takto nahlásenej prvej hodiny mu bude pripísaných na účet 50 kreditov, z ktorých si bude môcť rezervovať svoje ďalšie hodiny u nás. Ak si kredit minie, jednoducho na hore uvedený mail nám znovu napíše, že potrebuje dobiť svoj kredit a uvedie celé svoje meno. Odhlásenie z hodín je možné v našom rezervačnom systéme 9 hodín pred začatím hodiny. Po tomto termíne je poplatok za zrušený tréning 5 Eur.

Klienti, ktorý sa prihlásia na tréning ale neprídu, alebo odhlásia sa z hodiny ale neskôr ako 9 hodín pred začatím hodiny, bude im automaticky strhnutý celý kredit z ich profilu a budú odhlásený zo všetkých hodín do doby, kým neuhradia storno poplatok vo výške 5 Eur na účet: SK26 1100 0000 0029 2188 3409 – do poznámky je potrebné uviesť celé svoje meno a slová „multisport storno”.

V prípade, že nechcete aby došlo k stornu ( niekedy to proste nevychádza 🙂 ) stačí, ak nám na mail pošlete potvrdenie o prevode 5e kde bude viditeľná suma a nás účet. Na základe takto prijatého mailu vám nebudú kredity strhnuté ani nebudete odhasený z hodiny.

Ak máte permanentku alebo jednorázový vstup, svoj kredit vidíte priamo na pravo hore. Ak máte kurz/členstvo (kupon zlavadna), svoj kredit uvidíte v strede v modrom rámčeku po tom, ako si kliknete na svoje meno v pravo hore/ na svoj profil.

Nenašli ste odpoveď na Vaše otázky?

0911 54 22 77

pohybové cvičenia

0903 062 126

masáže