rôzne druhy pohybových aktivít a cvičení

Babony dance

Veríme , že naše cvičenia Vás budú neustále dopĺňať energiou a chuťou do celého dňa.

2012

ZALOŽENIE BABONY DANCE

Boli starostlivo vybrané a odtestované cvičenia, ktoré ponúkame dodnes.

Pre všetky cvičenia máme zabezpečených certifikovaných inštruktorov, spomedzi ktorých si viete vybrať práve takého, ktorý Vám najviac vyhovuje. Väčšina cvičení prebieha v skupinovej forme, ale je možnosť dohodnúť si individuálny tréning, prípadne naplánovať cvičenia pre firmy, školy, škôlky alebo iné skupiny záujemcov

O nás

Babony dance sa zameriava na rôzne druhy pohybových aktivít a cvičení (flowin, flowin kids, zumba, zumba kids, joga, pilates, fit lopty, piloxing, piloxing barre, piloxing knockout, deepwork, bodywork, backroll, bodyart, pohybová príprava a tanečná príprava).

Všetky tieto cvičenia sú zamerané na posilňovanie svalstva, väzív, telového korpusu, formovanie postavy ako aj na spevňovanie kĺbov a  chrbta.  Niekoľkí z našich lektorov si prešlo rôznymi zdravotnými ťažkosťami  a našli  iný rozmer v našich cvičeniach, a práve týmto pomáhame našim klientom. V jednotlivých cvičeniach odstraňujeme bolesti chrbta, kĺbov, panvy pričom približne 50% klientov Sunflowerstudia navštevuje naše zariadenie za účelom rehabilitácie a zlepšenia zdravotnej kondície.

Naši inštruktori

ZOZNÁMTE SA S NAŠIM TÍMOM

Naši inštruktori sa zúčastňujú rôznych školení a seminárov, vzájomne si pomáhame, učíme sa a posúvame sa ďalej. Výber inštruktorov podlieha nielen profesionálnej zručnosti inštruktora, ale aj schopnosti jeho kreatívnej činnosti, komunikačnej zručnosti a v neposlednom rade jeho entuziazmu.

Lucka Babony

CEO, CMO, COO

Dean Babony

FLOWIN & CEO

Mikuláš Jakab

Pilates, Taping, Masáže

Michal Dvoržák

Port De Bras, Fit lopty