Warning: Declaration of ElementorPro\Modules\Payments\Classes\Payment_Button::render_button($tag = 'a') should be compatible with Elementor\Widget_Button::render_button(?Elementor\Widget_Base $instance = NULL) in /data/e/9/e96c295f-f84e-4798-8d36-bd18439901bd/babony.sk/web/wp-content/plugins/elementor-pro/modules/payments/classes/payment-button.php on line 16

Sunflowerstudio

Naše služby.

CVIČENIA
Sunflowerstudio sa zameriava na rôzne druhy pohybových aktivít a cvičení.

 Všetky tieto cvičenia sú zamerané na posilňovanie svalstva, väzív, telového korpusu, formovanie postavy ako aj na spevňovanie kĺbov a  chrbta.

FLOWIN®- moderný švédsky produkt,koncept cvičenia i posilňovania. FLOWIN® sa dá naplno cvičiť bez doskokov a zaťaženia kĺbov.Využíva sa v rehabilitácii, športových tréningoch i pohybových aktivitách. 

Dnes sa pod slovom joga rozumie najmä súbor fyzických,mentálnych i spirituálnych disciplín.Ich spojnicou a zároveň esenciou jogy je vedomý pohyb zladený s dychom. A dych znamená život.

Jeden z najúčinnejších cvičebných programov zameraný na udržanie telesnej kondície,zlepšenie pohybového systému i zdokonalenie koordinácie pohybov a správneho postoja.

Pomoc trénera je na začiatku dôležitá,pretože cviky na fitlopte vyzerajú na pohľad jednoducho,až také jednoduché v praxi nie sú.To zistíte v momente,keď sa skúsite na nej prvý raz udržať v stabilnej polohe.

… a mnohé iné ako napr. Piloxing, DeepWork, BodyArt, a pod.

Tanec
Tanečná a pohybová príprava

Babony Dance sa zameriava na priamo na tanečnú výučbu, a to výučba tanca na svadby, pohybová príprava pre deti, tanečná príprava pre dospelých …. 

MASáŽE
Klasická masáž, lomi-lomi bankovanie, lávové kamene

Súbor masérskych hmatov na tele klienta za účelom uvoľnenia. Obsahuje hmaty ako trenie, vytieranie, rozotieranie, hnetenie a nárazové techniky ako tepanie a chvenie.

Ste pripravení?

Naši inštruktori áno, radi Vás privítame.