Manuál k tanečenej

Radi sa o vás postaráme.

Klienti, ktorý majú menšie vedomosti s prácou na počitači, či ktokolvek iný s akýmkoľvek problémom, volajte na 0911 542 277.

Ako to prebieha?

1. Registrácia

Všetci klienti (jednorázové vstupy, permanentky, kurzy/členstvá, 2%, multisport, benefity) musia mať vytvorený svoj profil. Ten si za cca 15 sekúnd vytvoríte tlačidlom nižšie.

2. Platba

Klienti, ktorý si kúpili kurzy cez Zľavomat nám pošlú v maili aj svoj kupón v PDF, na základe neho vám doplníme kredit.

3. Ste pripravený

Do 42 hod. Vám na profil pridáme kredit. Hneď na to vám príde notifikačný email o doplnení kreditov. Následne si môžete rezervovať svoje hodiny a máte pripravený svoj profil na rezevácie.

Spôsoby platby

Zľavomat

Klienti, ktorý si kúpili kurzové vstupy na www.zlavomat.sk nám pošlú v maili aj svoj kupón v PDF :), na základe neho vám doplníme kredit.

Multisport

Ak sa chcete prvýkrát prihlásiť na tréning – je potrené vytvoriť si účet u nás a zároveň nám poslať e-mail na sunflowerstudio@sunflowerstudio.sk. Presný postup nájdete na tejto stránke.

Hotovosť / účet

Klienti, ktorý si kúpili kurzové vstupy/ permanentky zaslaním financií na účet pockaju na pripisanie kreditov na ich profil ( profil dobijeme po pripísaní platby na účet). V rámci platby do poznámky prosím uveďte svoje celé meno, aby sme mohli priradiť platbu k profilu.

Jednorázový vstup

Ak pôjdete na jednorázový vstup, prídete len na hodinu s už vytvoreným profilom (krok 1) a uhradíte 5,- € na hodine inštruktorovi, pričom ak je voľné miesto, inštruktor vás doplní do zoznamu/prezenčky a ďaľší krok 3 sa na vás už nevzťahuje. Prosíme klientov, aby mali pri sebe presne 5 Eur.

2% dane

Klienti, ktorý majú 2% nám pošlú v maili informáciu, že nám poukázali 2% a príslušné doklady.

Rezervačný systém

Rezervačný systém je nastavený tak, aby klientom chodiacim na kurz/členstvo ukazoval rozvrh vždy minimálne dva mesiace dopredu (na celý kurz). Klienti chodiaci na permantky a jednorázové vstupy vidia rozvrh len na dva týždne dopredu. Preto odporúčame kurzovým klientom rezrvovať si svoje miesta skôr ako dva týždne pred začatím kurzu.